02 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Bolu Şubesi Yetersizliği.

İnternetten aldığım ürünün dağıtıma çıkmadan şubeyi arayıp saat 2 den sonra evde olacağımızı 2:00' den sonra getirmelerini rica ettik ama öyle bir şey yapamayacaklarını söylediler ve ben okula çıkmadım bütün gün evde bekledim kimse gelip gitmedi kimse aramadı geldik evde yoktunuz diye akşam saat 9:00' civarı mesaj geldi ürün teslim edilemedi şubenizden gelip alın yoksa 3 gün sonra iade edilecektir kapıda hiçbir not bırakılmamış.

Bugün aradık başka bir kargomuz olduğunu onunla beraber getirebilirler mi diye sorduk ve getirdikleri gün evde olduğumuzu kimsenin gelmedi hiç bir not bırakılmadığını söyledik ve şikayette bulunduk ancak şube müdürü olan bayan uflayarak puflayarak azarlayarak siz zaten öğrencisiniz komşumuz sokmuştur gelip alın yoksa iade ederim.

Şubeden almaya gittiğimde gene aynı tavırlar ve hareketler kargo arkadaşım adına olduğundan bana vermedi.

Uğur 64 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Haziran 2016

    Sayın , Kürekçi Yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5633776 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

  • Uğur 03 Haziran 2016

    bu da yetmiyormuş gibi bugünde arayıp evde olup olmadığımızı sordular kargo evdeyim dedim kargo arkadasimin adına olduğundan size veremeyiz dediler ki bunlar daha önce benim bile hiç tanımadığım komşuma kargo bırakmış insanlar neymiş inisiyatif kullanıyorlarmış o zaman şimdi ise şikayet ettik diye Bolu merkez şube müdürü şengül altun'un yaptığı hareketler. Boşuna şikayet ediyoruz demek ki zaten o bayan da öyle demisti et istediğin yere şikayet sanki ne olacak demisti yazık yazık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön