Mehmet M. Teşekkür Mesajı

müşteri temsilcisi tarafıma dönüş yapmış ve şikayetlerin ilgili birimlere aktarıldığını belirtmiştir. yaklaşımından memnun kaldım.

Yurtiçi Kargo Bir Türlü Eve Ulaştırılamayan Kargo!

Mehmet M. |

Bana yaklaşık ayda bir Avon'dan siparişlerim gelmekte. Bu siparişlerimi öğleden önce hiçbir zaman eve getirmeyen Yurtiçi Kargo devamlı öğleden sonra iş saatlerinde evde kimse yokken getirmeyi tercih ediyor. Ve bahaneleri bizim oturduğumuz yere dağıtımın o şekilde gelmesi oluyor.

Bölge müdürlüğünden beni arayıp kargonuzu eve istiyorsanız yollayabiliriz diye haber veriyorlar. Sırf bugün eve birini yollayacaklar diye evde annemi beklettik fakat bu seferde şubelerine haber vermedikleri için kargom dağıtıma çıkmadı.

Aradığım 10 aramadan sadece 1 tanesinde Taşdelen şubesine ulaşabiliyorum aynı şekilde 4449999 no'lu telefondan müşteri temsilcisine bir türlü ulaşılamıyor...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet M.
  17 Aralık
  10:38

  müşteri temsilcisi tarafıma dönüş yapmış ve şikayetlerin ilgili birimlere aktarıldığını belirtmiştir. yaklaşımından memnun kaldım.

 • 17 Aralık
  09:51

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri