Yurtiçi Kargo Beylikdüzü'nden 4 Kez Kurye Talep Ettim Gelmedi!

Orhan A. |

Hepsiburada.com'dan aldığım ürünü iade etmek için Yurtiçi Kargo'ya ait çağrı merkezini dört defa aradım hepsinde de aynı kargo şubesine kurye yönlendirme görevi verdiler. Görevi verdikleri şube Beylikdüzü Şubesi. Şubeden yaptığım tüm istekler keyiflerine göre iptal edildi.

Ayrıca şubeye telefonla da ulaşılmıyor çünkü çalışanları telefonlara bakmıyor. Hatta çağrı merkezindeki arkadaş beni hatta bekletip kendisi ulaşmayı denedi o da ulaşamadı. İade süresi olan paketim hala evimde bekliyor ve çeşitli nedenlerden dolayı kendim şubeye götüremiyorum. Artık hangi kargo firmasını kullanmayacağımı çok iyi biliyorum.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan A.
  10 Ocak
  00:19

  Evet gerekli açıklamalar yapıldı müşteri hizmetleri tarafından üç kere arandım. Her seferinde acil olarak ürünü alacak arkadaşlar şubemizle görüşeceğiz dediler. Hatta müşteri hizmetlerindeki arkadaş şubeye ulaşmayı denedi. Sonuç tabi ki o da ulaşamadı. Sanırım Yurtiçi Kargonun şubeleri özerk olarak çalışıyor. Kendileri bile ulaşamadığına göre. Kuryenin gelip gelmediğini merak ediyorsanız şaşırmadım kurye yine gelmedi.

 • 09 Ocak
  10:06

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri