Yurtiçi Kargo Beykoz Şubesi Berbat!

Mine T. |

Beykoz Şubesini telefonla arayıp ulaşmak mümkün değil. Bugün teslim almam gereken kargom yanlış adrese götürülmüş, teslim etmek istedikleri yerdeki bayan da kargo üzerindeki telefon numaramdan bana ulaştı. Fakat bu esnada kargo elemanları oradan ayrılmışlar.

Tabi ki kargoyu da yanlarında götürmüşler. Ben de şubeyi aradım ama ulaşmak ne mümkün. Yurtiçi Kargo'nun bu yanlışlığı yaptığı ne ilk ne de son iş bu. Artık tolere edilecek bir tarafı kalmadı. Bir daha asla bu kargo firması ile çalışmayacağım gibi, bu firmayla çalışan hiçbir mağazadan da alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Şube Erişim Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mine T.
  02 Haziran
  17:54

  Sabah 10:00 da Beykoz şubesini arayıp orada çalışan kişi ile kargom hakkında görüşmeme ve kendisinin kargomu bugün teslim edeceklerini söylemesine rağmen maalesef halen teslim alamadım. Şuan saat 17:48 ve sanırım bu saatten sonra da teslim alamam. Yurtiçi Kargo yöneticileri çalışanlarını ve çalışma şekillerini denetlemiyorlar mı? Çok büyük bir zaaf var, yurt içi kargoya yakışmayan bir çalışma, etik değil, gerçekten çok yazık...

 • 02 Haziran
  15:41

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri