19 Ekim 2015

Yurtiçi Kargo Beykent Şubesinin Rahat Çalışması.

Bir internet sitesinden bebeğimin ihtiyaçları için vermiş olduğum siparişim 12.10.2015 günü saat 18:22'de Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiştir. Ancak 13.10.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo Beykent (İst) şubesine ulaşan kargom 13'ünde dağıtıma çıkartılıp teslim edilmediği gibi sorgu ekranında 14'ü teslim edileceği yazıyorken 14'ü de elime ulaşmadı. Beykent şubesinin teslimatlarında benzer sıkıntıları sıkça yaşıyorum. Çalışanlar lakayt ve umarsızlar ve sürekli geç teslimat yapıyorlar. Ayrıca Avcılar Gümüşpala şubesinden de kargo beklediğim günler oldu ve hep gününde teslimat yapıp hep yardımcı oldular. Beykent şubesi firma itibarını düşürmek için çabalıyor sanki. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Hasan 30 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 19 Ekim 2015

    16sında kendim gidip şubeden aldım gerek kalmadı bir şey yapmanıza. Adamlara söylüyorum neden gelmedi bu kargo elime diye hım mım diye ağzının içinden cevap veriyor bana. Ben bu kadar lakayt bir şube görmedim. Şikayetvar.com u da ayrıca tebrik ediyorum 14'ünde yazdığım yazıyı 16'sında yayına alıyorlar ama ben işimi kendim çözdükten sonra. İşini düzgün yapan adamlara ne zaman denk geleceksek.

  • Hasan 16 Ekim 2015

    Yahu arkadaş zaten kargo 13'ünden beri kargo firmasının elinde kaç gündür bekliyor bir de sizin redaksiyon mudur nedir onu yapmanızı mı bekliycez sizi için de mi sağa sola kötü yorum bırakalım. Siz de mi çalışmıyorsunuz? Onaylayacaksanız onaylayın şu yazıyı artık. Yatıyor musunuz orada?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön