31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi Kargoyu Teslim Etmiyor.

27.10.2016 da gönderilen kargom 28.10.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo beykent şubesine ulaşmasına rağmen, hemen şubenin bitişiğinde olan adresime kargo teslim edilmemiştir. Ayrıca kargo hareketlerinde de alıcıya adresinde ulaşılamamıştır şeklinde yanlış bir ibare yazmışlar. İş yerimiz saat 19:00' a kadar kesintisiz açıktı ve sürekli birileri vardı ve kimse bizi aramadı. Daha önce de benzer problemleri 3 kez yaşadık, çevremizdeki tanıdıklar da hep dert yanıyor.

Kargolar kayboluyor, gidiyor geri geliyor ama haberimiz olmuyor. Beykent şubesi gerçekten ciddi problemli bir hal almaya başladı. Artık Yurtiçi Kargo'nun önünden bile geçmeyecek duruma geldik. Çalışanlar ilgisiz saygılı davranmıyor. Herhangi bir problem durumunda kesinlikle telefon ile iletişime geçemiyorlar, galiba telefonları yok. Onlara bir telefon almanız gerekebilir. Buradaki şubeyi kapatırsanız daha iyi olur bence.

Cuma 78 Okunma

Cevaplar

  • Cuma07 Kasım 2016

    Buraya kopyala yapıştır hazır taslakları yazmakla olmaz bu işler. Çözüm üretmiyorsunuz. Tarafıma telefon edip sadece dinlediniz. Herhangi bir gelişme yok. Yazıyı okuyanlar bilsinler, çözüm geliştirilmedi. Bu şube ile çalışmayın aman aman.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön