17 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Benim Evim Apartmanın Kapısı Değil!

5 parçadan oluşan bir ürün aldım bina giriş kapısının önünde bıraktılar gittiler. 3 katlı binanın 3. katında oturuyorum. Asansörsüz diye bıraktılar, teslim almak zorundaydım. Acil gelen ürüne ihtiyacım vardı. Şube müdürüyle görüştüm. (F**** hanım) biz hamal değiliz diyerek rest çekti birde!

Yurtiçi Kargo Denizli Saltak şubesine çok kızgınım. Böyle bir taşımacılık yok. Bırakın müşteri memnuniyetini insana cinnet geçirtirler.

Davacıyım kardeşim! Bunun hesabını soracağım. Benim adresim o 3 katlı apartmanın giriş kapısı değil. 3. kattaki 11. daire. Resmen saf yerine koyuldum!

İlhan 84 Okunma

Cevaplar

  • İlhan20 Ocak 2014

    hiçbir şey değişmedi. ben yine şube müdürünün fırçasıyla kaldım ve belimden rahatsız olduğum halde malzemeleri taşıdım. beklerdim ki yetkili arkadaşları gönderiyoruz yapılan hatanın telafisini yaptırıyoruz denilebilirdi ve şube müdürü arayıp bana attığı fırça yüzünden özür dileyebiliridi

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön