17 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Bekletilen Kargo ve Personelin Tavrı.

Trabzon Değirmendere Yurtiçi Kargo şubesine,12 Ekim'de gelen kargomu. 15 Ekim'de gittim kendim aldım. Sisteme de utanmadan adrese teslim edildi diye yazmışlar. Kargo şubesinde uzun süre beklememe rağmen ilgilenen olmadı. Beni ve diğer kişileri neden bekletiyorsunuz diye sorduğumda ise oldukça kaba bir davranışla karşılaştım. Kargo şubesi içerisinde sonradan gelen, görevli personelin tanıdığı olduğu zannettiğim kişilerin işleri hemen bitirildi. Şube içerisinde birçok sivil kıyafetli hangi görevi yaptığını anlamadığım çalışan vardı.

Şube içerisinde uygun olmayan şekilde taşınan yerlere atılan paketler gördüm. Şube müdürü olduğunu sandığım kişi ise odasında olayı seyretti. Herhangi bir müdahalesi olmadı. Bir yönetim sorunu olduğu açıkça görülen ve işini yapamayan ayrıca müşteri ile nasıl konuşacağını bile bilemeyen personel çalıştıran, sözde kargo yönetiminden şikayetçiyim. İnsanlara eziyet etmesinler.

Abdurrahman 40 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön