25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Baltas Şubesi Müşteri Memnuniyetsizliği - Sürekli Mağdur Ediliyorum.

Yurtiçi kargo ile çalışmaktan mağdur oldum.İnsanları oyalamaktan başka bir işe yaramıyorlar. 19.10.2016 tarihinde şubeye gelen kargom halen teslim edilmedi. Sürekli bir sonraki güne yönlendiriyorlar. Çalışmasam gidip şubeden alacağım bir görevlerini yerine getiremiyorlar. Bu kadar mağdur olmak zorunda mıyım? Bir daha bu şirketle çalışmayacağım. 21. yüzyılda bir ürün 1 haftada gelmiyor. Bu da yetmiyor gibi şubenin keyfini bekliyoruz üstelik kendilerine ulaşamıyoruz.Gerekli mercilere ilgili şikayetlerde bulunmaya devam edeceğim. Böyle saygısızlık görmedim. Annem her gün evde kargo gelecek diye beklemek zorunda değil. 2 dk evden ayrılalım tüketici evde bulunamadı olarak sisteme geçersiniz. Müşteri memnuniyetiniz gerçekten 0. Sınıfta kaldınız. Çevremdeki herkese anlatacağım. O gelen kargoyu görevlinizin gözü önünde yakacağım.

Tuğçe 104 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 22 Kasım 2016

    25 Ekim'deki şikayetime istinaden bir geri dönüş sağlanmıştı, fakat bu ay aynı sorunları tekrar tekrardan yaşıyorum. Bunaldım artık gerçekten mağdur oldum. Yine kargom günlerdir şubede bekletiliyor. Artık bir çözüm üretilsin. Her yerden size ulaşmaya çalışıyorum. Ne genel müdürlüklerinizi ulaşılıyor ne de çağrı merkezinize. Engellediniz sanırım. hiçbir firmanın politikası müşterisini mağdur etmek olmamalı.!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön