19 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo Bağcılar Evren Şubesi Teslimat Yapamıyor!

Bir alışveriş sitesinden yapmış olduğum alışveriş neticesinde Bağcılar Evren Şubesinden adresime teslim edilmesi gereken ürünler bugün itibari ile 4. gün olup henüz teslim edilememiştir. Şubenin telefonlarına bilinçli olarak kimse bakmıyor. Sabah itibari ile arayışımda işe vakıf olmayan bir çocuk telefona çıkmış ve bayram dolayısı ile çok yoğunuz kargonuzu teslim edemeyeceğiz, belki yarın ederiz diyor. 444 99 99 numaralı y. İçi kargo çağrı merkezini aradığımda ise, yapabileceğimiz bir şey yok diyor, konuşma esnasında çağrı merkezinin arka planındaki kahkahalar kulakları tırmalıyor. Şaka gibiler. Şube ayrı bir lakayt, firma ayrı bir lakayt.

Fayih 39 Okunma

Cevaplar

  • Fayih22 Eylül 2015

    Bugün 9. gün. Şikayet etmediğim, başvurmadığım yer kalmadı. Giden zamanıma mı üzülsem, moralimin bozulmasına mı hayıflansam bilmiyorum. Türlü çabalar sonucu nihayet gönderimi getirdiler. Hakkım geçti ve kesinlikle helal etmiyorum. Bir daha y. İçi Kargo mu? Tövbe olsun.

  • Fayih19 Eylül 2015

    Bugün 5. gün hala teslimat yok, şube telefonunu açmıyor, sistemde ise ilk teslim gününde teslim edilecek yazılmış, ama ne zaman? Belli değil. Çok büyük pişmanlıksın be Yurtiçi Kargo!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön