25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Aydın Efeler Şubesi-Kargo Göndermemesi!

Kargom tarafıma ulaştırılmıyor. Şube hiçbir şeklide telefonlara cevap vermiyor. Ege Bölge müdürlüğünü ve bugün (25.10.2016 10:17'de Mülkiye Hanım) müşteri hizmetlerini aradım. Bana yoğunluktan telefonlara cevap veremediklerini söylediler. Mantıklı mı? İşimi gücümü bırakıp sürekli arıyorum, yanıt alamıyorum. Müşteri hizmetlerindeki bayan şikayet kaydı oluşturamayacağını söyledi üstelik. Aynı firmanın astim şubesinden de kargom geldi daha önce telefonla istediğim zaman ulaştım. İş yeri adresimi vermeme rağmen beni iş yerimde bulamamışlar! Nitekim bana ulaşan bir belge bile yok. Kargomun bugün mesai saatleri içinde ulaştırılmasını istiyorum.

Ayşe 149 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Ekim 2016

    Geri bildiriminiz hiçbir işe yaramadı. Dün bütün gün iş yerimde olmama rağmen saat 12:06'da (Sözde!) iş yerine gelip beni bulamayıp not bırakılmış! Bu kadar olmaz artık ya! Ben siparişimi 18.10.2016'da verdim, hala ulaştırılmadı! Bir daha yurtiçi kargonun önünden geçmem, kimseye de tavsiye etmem. Bu işi yapan iyi firmalar elbette vardır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön