Yurtiçi Kargo Ataşehir Şubesi Gelmediği Halde Geldik Diyor!

Ali Can G. |

Ataşehir şubesi 3-4 gün üst üste geldik ama alıcı yoktu ihbar notu bıraktık diye kayıtlara girmiş. Ancak eve gelen giden olmadı. Üstelik gelmeden önce beni aramadılar da. Zaten kapıdaki güvenlik de gelmediğini söylüyor ( normalde her geleni kayıt altına alıyorlar). Ataşehir şubesine ulaşmak da mümkün değil. Telefonlara cevap vermiyorlar ya da hep meşgul çalıyor.

Şubeye gitmek istedim. Verilen adreste öyle bir şube yok zaten. Çağrı merkezi desen hepsinden kötü. Bu kadar ciddiyetsizlik, baştan savmaya çalışma, ilgisizlik, saygısızlık görmedim ben. Üstüne üstlük şubeden bugün içinde almam gerektiği almazsam geri gönderilecegi söyleniyor.

Yurtiçi Kargo'yu iyi bilirdik ama meğerse en kötüsü buymuş.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Web Kargo Takip Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Can G.
  04 Eylül
  11:01

  biraz yaratıcı olun şu cevapları yazarken. yoksa ne anlamı var burda standart kopyala yapıştır cevaplar vermenin. bu cevapları yazan insan kaynagına da kurumsal üyeliğe verdiğiniz para da bosu bosuna. onun yerine operasyona biraz daha para harcasanız hiç buralara gerek olmaz!

 • 04 Eylül
  10:35

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri