Yurtiçi Kargo Atalar Şubesinden Şikayetçiyim!

Kenan Murat A. |

Bu şube üzerinden gelen 4 adet kargonun 4 ünü de eve teslim edilmesi gerekirken, şubeden teslim aldım, iki kez oldu şubeye gittim konuştum, 3. de Yurtiçi Kargo genel merkezinden müşteri hizmetlerini aradım şikayet ettim dikkate alınmadım.

4. kez iş ortakları olan Trendyol firmasına şikayet ettim. 4 gün oldu Tuzla' dan Kartal'a hala gelmedi. 3. gün akşamı gönderimi şubeden alacağımı söyledim, şubeye gittiğimde dağıtımda dediler, şube yetkilisi kişi, çalışma yasaları değişti, çok kargo var yetişemiyoruz, aracımız yok, diye saçma sapan bahaneler üretiyor. Adam bana imkanınız varsa başka firma (MNG) ile gönderi talep edin dedi yahu, bunu bana yazılı olarak verin dedim, vermedi.

Gönderi No: 190572778067

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Murat A.
  19 Mayıs
  17:50

  3. şikayetim ile aynı şekilde ilgileneceği cevabı verildi. Ancak hiç ama hiçbir şey yapılacağını düşünmüyorum, 16.05.2014 tarihinde kargomu giderek şubeden kendim almış olmama rağmen müşteri hizmetleri yetkilisi 19.05.2014 tarihinde bana kargonuzu bugün teslim edecekler şubeyle görüşüldü diyor, daha kendi sistemlerinden haberleri yok, zannediyorum ki şubeyle görüşüldüğü de yok, düşünün ben gidip almış olmasam, 12.05.2014 te Tuzla dan yola çıkan gönderi 30 km ilerideki Kartal' a 19.05.2014 yani 7 gün sonra teslim edilecekti. Yurtiçi Kargo ile çalışan firmalardan alışveriş yapmamayı düşünüyorum! takdir sizlerin!

 • 19 Mayıs
  09:54

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri