20 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Artık Bardağı Taşırdı!

114980036275 gönderi numaralı kargonun kargo hareketlerine bir bakın. Komedi filmi sanki. Firmayı daha kargo hareketi G.Antep'ten Ş.urfa merkeze geldiğinde bir yanlışlık olduğunu anlayıp aradım. Daha önceki tecrübelerimden G.Antep Trn. Mer.'den direkt olarak Viranşehir'e gelirdi. Firmayı arayıp iki defa durumu bildirdim. Ancak baştan savma standart müşteri hizmetleri. Kız arkadaşıma aldığım doğum günü hediyesi elimde patladı bu firma sayesinde.

Hüseyin 83 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 21 Nisan 2013

    Bu size yolladığım 2. maildir. Daha önce de 2 defa şikayet kaydı oluşturdum. Ama artık bu yapılan burnumdan geldi. Dalga geçer gibi 4 gündür bir kargoyu teslim alamadım. Edesa şubenizin ilgisizliği ve yaptığı mantık dışı akıl almaz hareketler sayesinde kargom hala şubede bekletiliyor. Bugun araya müşteri temsilcisi kargonuz elinize bugun geçecek dediği bu muydu? kargo gelmiş alıcı yok demiş gitmiş. Bakın şu işe 3 gündür evde bu kargoyu bekliyorum. Yurt içi kargonun bu düzensiz ve sorumsuz hareketi, Edesa şubesine ulaşamamam, canıma tak etti. İşini yapmayan Edesa şubesinden şikayetçiyim. İşini yaptıramayan müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

  • Hüseyin 20 Nisan 2013

    Hiçbir çözüm yok.Bu size yolladığım 2. maildir. Daha önce de 2 defa şikayet kaydı oluşturdum. Ama artık bu yapılan burnumdan geldi. Dalga geçer gibi 4 gündür bir kargoyu teslim alamadım. Edesa şubenizin ilgisizliği ve yaptığı mantık dışı akıl almaz hareketler sayesinde kargom hala şubede bekletiliyor. Bugun araya müşteri temsilcisi kargonuz elinize bugun geçecek dediği bu muydu? kargo gelmiş alıcı yok demiş gitmiş. Bakın şu işe 3 gündür evde bu kargoyu bekliyorum. Yurt içi kargonun bu düzensiz ve sorumsuz hareketi, Edesa şubesine ulaşamamam, canıma tak etti. İşini yapmayan Edesa şubesinden şikayetçiyim. İşini yaptıramayan müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Buunca yıldır bu kargoyu kullanıyorum, inanın bu firmadan çok soğudum. İlgisizliğinize sorumsuzluğuna teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön