Yurtiçi Kargo Arnavutköy Şubesi Telefonlara Bakmıyor!

Ünal A. |

Arnavutköy Yurtiçi Kargo şubesi o kadar ilgisiz ki telefonlara cevap vermiyor kazara telefonla ulaşabildiğimiz de kargomuz geldi mi diye sorduğumuzda neredeyse fırça yemediğimiz kalıyor telefonlara niye bakmadıklarını sorduğumuzda orada yapacakları iş olduğunda telefonlara bakmadıklarını söylüyorlar.

Telefonla değil şubeye gidip kendimiz kontrol etmemiz gerekiyormuş. Şubeye gittiğimiz de kargonun dağıtımda olduğu cevabını alıyoruz ne yapacağımızı bizde şaşırdık süper hizmet anlayışı.

Etiketler :

Şube Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal A.
  20 Nisan
  08:34

  evet verdikleri cevap aşağıda ne aksiyon alacaklar acaba merak ediyorum gerçi alınacak aksiyonlar hakkında beni bilgilendirdikleri yazıyor ama verilen cevap aşağıda. siz ne anladınız bilmiyorum ama ben bir şey ANLAMADIM

  Sn. Akman,

  tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet hakkında gerekli
  aksiyonlar alınmıştır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

  Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99
  numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

  www.yurticikargo.com

  444 99 99

 • 17 Nisan
  17:47

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Ünal A.
  16 Nisan
  15:48

  Şikayetle ilgili ne arayan var ne soran demek ki şubede suç yok merkezde aynı. Neyse bizde yurtiçi kargoyla çalışmayı bıraktık zaten bize gönderi yapan firmalara da özellikle söylüyoruz ki yurtiçi kargoyla göndermeyin diye.