07 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Aradan Dört Gün Geçmesine Rağmen Teslimat Olmadı!

Bir kargomu göndermek için Yurtiçik Kargo firmasını seçtim. Neyse bir günlük mesafeli bir taşıma idi. Tam dört gün geçmesine rağmen hala gitmediğini öğrenince, hemen bulunduğum merkezdeki şubeyi aradım ve gittiğini ama evde bulunamadığı için şubede beklediğini söylediler. O şubeyi aradım madem evde bulamadınız neden telefon açmadınız haber etmediniz diye sordum.

Verdiği cevaba bakın. "Biz eve bir kez uğrarız yoksa aramayız gönderilen şubeye bilgi veririz gerisi bizi ilgilendirmez." Allah Allah dedim, bu nasıl iş ya peki? Neden hala buradaki şube alıcıyı aramadı bu nasıl kargoculuk deyince daha enteresan cevap geldi "İşinize gelmiyorsa başka yere gidin" .

Erkan 61 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı08 Ekim 2013

    Kurumsal bazda ilgileri için çok teşekkür ederim. Firmanın uygulaması bu şekilde olduğu için yapacak bir şey yok. Bana göre kuryenin alıcıyı evde bulamaması durumunda cep telefonundan ulaşması daha mantıklı. Diğer kargo firmaları bu şekilde çalıştığı için artık bu firmayı tercih etmeme kararındayım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ekim 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ekim 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön