18 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Antalya Lara Şubesi!

Antalya Lara şubesine ayın 13 unde gelen kargomu, aramızda 1 km mesafe bile olmamasına rağmen her nasıl oluyorsa gelip ihbar notu bırakıp gittiklerini söylüyorlar. Üstelik hiçbir ihbar notuna denk gelmedik. Onuda geçtik, saat 6 ya kadar hiçbir kargomuzu getirmiyorlar. İnternette saat 20:22 de gelip ihbar notu bıraktıklarını söylüyorlar. 19:00 dan önce hiç gelmediler.

Bu şubeden takibini yapmadan 1 kez getirebilecekler mi diye denedik olmadı. Bundan sonra zorunlu olmadıkça Yurtiçi Kargoyu tercih etmem. Mecbursam başka şubesiyle çalışacağım. Her kargoda 30 kere telefon açıp getirin artık demekten sıkıldık. Lütfen yetkililer gerekeni yapsın artık. Bu kadar sıkıntılı bir şube görmedim.

Berkun 40 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Berkun 19 Nisan 2013

    Kargomun halen şubede olması ve şu an detayında anlamadığım bir şekilde "Ücretinden Dolayı" yazması benim sorunumun halen çözülmediğini ifade ediyor. Nasıl oluyor da bir kargo şubesi kargomu akşam 7 ye kadar teslim edemiyor 1 hafta boyunca. Neden biz bu şubeye gelen kargolarımız için sürekli telefon açıp şubeye 6 ya kadar getirmeleri konusunda uyarı yapıyoruz. Nasıl oluyor da diğer firmalar saat 3 e kadar getirebiliyor. Çok yoğunlarsa eleman alsınlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön