07 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Ankara'dan İstanbul'a Küçücük Zarfı 7 Günde Getirdiler!

Konuyla ilgili önce müşteri temsilcisini aradım, bana kargomun Kadıköy şubesine ulaştığını, şikayetimi aldıklarını konuyla ilgileneceğini belirtti ancak iki gün geçmesine rağmen ne kargo geldi nede şikayetle ilgili arayan. Bunun üzerine Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğünü aradım. Orada da kendinin yetkili olduğunu zanneden bir beyle görüştürüldüm, ** hanımla görüştüğünü konuyu hallettiğini söyledi ama o da kargoyu bana getirtemedi ve mecburen kendim gidip almak zorunda kaldım.

Gördüm ki ** hanım bırakın bölge müdürlüğündeki yetkiliyi(!) patronu bile takacak gibi biri değil. Son derece beceriksizce bir organizasyon, kafasına göre iş yapan saygısız çalışanlar.

Tuncay 29 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 06 Ekim 2013

    Şikayetimle ilgili yalnızca bir defa arandım, bu durumu genel müdürlüğe bildireceklerini ve durumla ilgili bilgilendirileceğimi söylediler.. Tabiki daha sonra arayan soran olmadı, boşuna çözüm üretiyormuş gibi cevap yazılmış ama tatmin edici bir cevap alamadım.. Zaten bu kalitede bir firmadan da daha fazlasını beklemiyordum..

  • Tuncay 06 Ekim 2013

    İlk defa olan bir durum değil muhtemelen son da olmaz kendim tercih etmiycem gibi yakınlarımında tercih etmemesine çalışıcam

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön