Yurtiçi Kargo Ankara Demet Şubesinden Şikayetçiyim!

Burak A. |

Cuma günü dağıtıma çıkan kargomu bütün gün evde olmama rağmen sipariş takipten alıcı yok ihbar notu var yazısını gördüm. Cuma ve cumartesi günü 10 seferden fazla aradım telefonu açan olmadı. Şubeye gittim ben bütün gün evdeydim nasıl oluyor ve bu 2. kez başıma geliyor dedim belki evi bulamamıştır dedi evi bulamayınca alıcı evde yok mu sayılıyor dedim cevap veremedi.

Sonra orada defalarca telefon çaldı açmadılar. Telefonlara niye bakılmıyor dedim yoğunuz müşteri oluyor şimdi siz varsınız diye açmadım dedi. Dünden beri 10 dan fazla aradım hiç mi fırsatınız olmadı dedim cevap veremedi. Ben teslim almıyorum ürünü dedim ya eve getirin ya da geri gönderin dedim.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  26 Kasım
  12:49

  Tam bir fiyasko

 • 25 Kasım
  11:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri

 • Burak A.
  24 Kasım
  16:52

  Cuma, cumartesi ve bugün 3. Kez güya dağıtıma çıkmış alıcı evde yokmuş resmen dalga geçiyorlar. Şubeye gittim 3 günde evdeydim nasıl oluyor da alıcı evde yok diyorsunuz dedim müdür bey yokmuşsunuz işte diyor alacaksan al almayacaksan geri göndereceğim diyor. Almayacağım ben evimin adresini verdim eve getireceksin.