Yurtiçi Kargo Alıcı Yok, İhbar Notlu Yazısı Var Ama İhbar Yok!

Yunus Emre A. |

Kargo takip aşamasını internet üzerinden takip ediyordum. Son olarak "gönderi dağıtıma çıktı" olarak gözükmekteydi. 3 saat sonra tekrar baktığımda "Alıcı yok / İhbar notlu" ifadesiyle karşılaştım. Kargom şubede bekletiliyormuş. Evde oturmuş kargoyu bekliyorum, telefonum yanımda, ne zili çalan oldu ne de arayan oldu. ilginç olan, dış kapı üzerinde herhangi bir not yok.

Bilgilerimi doğru yazıp yazmadığımı alışveriş yaptığım siteden kontrol ettim sıkıntı yok. Ama kargo evime gelmeden şubeye gidiyor. Sanırım Yurtiçi kargo yeni bir taktik strateji geliştirdi. Kargoyu unutunca suçu alıcıya atıyor. Ayrıca Değirmendere şubesi olabilecek en ters noktada. La havle vela kuvvete.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre A.
  06 Mayıs
  15:08

  kargomu geri göndermesinler diye mecburen şubeden aldım. Müşteri hizmetleri telefonla aradı. Şunları söyledi; kargo kapınıza gelir kapınızı çalar(zili kimse çalmadı), sizi bulamazsa telefonla aramaz, sadece ihbar notu bırakıp şubeye döner(o notu bi ben bulamadım), şubede 3 gün bekletilir ve geri gönderilir. Başka bir sorunuz varmı?
  bende dedim yok :)
  Sorunu çok güzel çözdüler yaaa

 • 06 Mayıs
  14:21

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri