06 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Alıcı Adresinde Bulunamadı Alışkanlığı!

İnternette sipariş etmiş olduğum ayakkabı teslimi için şirket adresimi verdim. 05.05.2015 11:57' de dağıtıma çıktığını mesai saatleri içerisinde teslim edileceği bilgisini mesaj yoluyla paylaştılar, ancak saat 18:15 adresimde olmadığımdan dolayı teslim edemediklerine dair bilgi aldım çağrı merkezinden. Bugün için, benim eve teslim ücretimi ödeyin ya da kargomu saat 10:00' da adrese teslim diye belirttim ancak saat 13:00' a kadar geri dönüş olmadı (saat 13:41 hala yok). Almak için şubeye gittiğimde kargonun üzerinde 'izinliymiş' yazıldığını gördüm ancak tüm gün şirkette idim. Kargoları teslim alan güvenlikle görüşmemde hiç gelmediklerini belirtti. Kamera kayıtlarında da gelmedikleri anlaşılabilir.

Ercüment 51 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment 27 Temmuz 2015

    Aylar geçmesine rağmen hala bir açıklama yapılmadı insanları kandırmaktan vazgeçin.

  • Ercüment 27 Haziran 2015

    Tarafıma hiçbir şekilde açıklama yapılmadı yalan söyleyen bir firma sizinle çalışmak gerçekten rezalet utanıyorum sizin gibi Türk firmalarından.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön