21 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Aldığım Buhar Makinesini Kırık Getirdi.

İnternetten aldığım 160 TL'lik buhar makinesinin sert plastik su haznesi kırılmış olarak teslim edildi. Kutunun üzerinde bir delik vardı, bu delikten bir şey girerek hazneyi kırmış, aynı zamanda kutunun üzerinde bir de eziklik var, bu eziklik de yukarıdan baskı yapılarak bu sert plastik haznenin çatlamasına neden olmuş. Kargoyu aldığımda dışındaki naylon nedeniyle bunu fark etmedim, kargocu hemen bırakıp çıktığı için ve ofiste olduğum için de açamadım, açtığımda kırılmış ürünle karşılaştım, kargo şirketini aradım, yanıt vermediler, ertesi gün aradığımda da kargonun 5 araç değiştirdiğini, bu sırada kırılmalar olabileceğini, sigortası olmadığı için ve bir gün önce teslim edildiği için bir işlem yapamayacaklarını söylediler. Oysa ki aldığım yer bana hasar kaydı karşılığı para iadesi yapacaktı, ancak kargo şirketi ürünü kırmakla kalmayıp bir de bu hasar kaydı belgesini bana vermedi.

Nilay 113 Okunma

Cevaplar

  • Nilay 24 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo 444 99 99 numarasından sadece bir kez arandım, aradıklarında müsait olmadığım için yanıt veremedim, ancak tekrar aranmadım ve gönderilen mailde sorun çözülmiş gibi bir geri dönüş aldım. Aldığım ürün kullanılamaz durumda ve 160 TL zarara girdim, ancak kargo hiçbir şekilde yardımcı olmuyor, hasar tutanağı karşılığı ürün bedelini iade alabileceğim ancak onu da yapmıyorlar... Şube yetkilisi ürün 5 araç değiştiriyor kırılabilir sigortası da yok diye yanıt veriyor, yardıma yönelik bir geri dönüş alamıyorum!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön