Yurtiçi Kargo Aklı Sıra Müşteriyi Yanıltıyor!

Haluk Ö. |

Yurtiçi Kargo ile İzmit'ten Alanya'ya kargo yolladım. Şubedeki kişi benden habersiz, bana sormadan Telefon ihbarlı diye yazmış. Yani adrese teslim yapılamıyor. Alanya şubeden alınabiliyor. Aradım yanlış yapmışsınız düzeltin dedim. Alanya şube ile irtibat kurduk, Alanya'da belirttiğiniz adrese teslim edilemiyor dediler. Alanya şubeyi aradım. Belirttiğiniz adrese teslim edebiliyoruz ama telefon ihbarlı olduğu için şubeden alınması gerekiyor dendi ve bizi herhangi bir şubeden arayıp teslim edin denmedi dedi.

Şimdiye kadar genel merkezlerine 3-4 tane şikayet kaydı oluşturdum. Hiçbirinden cevap gelmedi. Bundan sonra gelse de kargom Pazartesi'ye kalmış oldu. Sorununuzu çözmeye yanaşmıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk Ö.
  15 Mayıs
  10:53

  Herkesi Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmamaya çağırıyorum. Bir karakterimiz olsun tüketici olarak. Siz Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmazsanız bir müddet sonra Kurumsal şirketler de artık Yurtiçi Kargo ile çalışamayacaktır. Herkesi boykota çağırıyorum!

  Yada boykot etmeyin şikayet etmeye devam edin... .

 • Haluk Ö.
  13 Mayıs
  12:40

  Dünyadaki en sorumsuz ve müşterisini önemsemeyen şirket olduğunu düşünüyorum.

 • 12 Mayıs
  11:28

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri