12 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Aklı Sıra Müşteriyi Yanıltıyor!

Yurtiçi Kargo ile İzmit'ten Alanya'ya kargo yolladım. Şubedeki kişi benden habersiz, bana sormadan Telefon ihbarlı diye yazmış. Yani adrese teslim yapılamıyor. Alanya şubeden alınabiliyor. Aradım yanlış yapmışsınız düzeltin dedim. Alanya şube ile irtibat kurduk, Alanya'da belirttiğiniz adrese teslim edilemiyor dediler. Alanya şubeyi aradım. Belirttiğiniz adrese teslim edebiliyoruz ama telefon ihbarlı olduğu için şubeden alınması gerekiyor dendi ve bizi herhangi bir şubeden arayıp teslim edin denmedi dedi.

Şimdiye kadar genel merkezlerine 3-4 tane şikayet kaydı oluşturdum. Hiçbirinden cevap gelmedi. Bundan sonra gelse de kargom Pazartesi'ye kalmış oldu. Sorununuzu çözmeye yanaşmıyorlar.

Haluk 69 Okunma

Cevaplar

  • Haluk15 Mayıs 2015

    Herkesi Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmamaya çağırıyorum. Bir karakterimiz olsun tüketici olarak. Siz Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmazsanız bir müddet sonra Kurumsal şirketler de artık Yurtiçi Kargo ile çalışamayacaktır. Herkesi boykota çağırıyorum! Yada boykot etmeyin şikayet etmeye devam edin... .

  • Haluk13 Mayıs 2014

    Dünyadaki en sorumsuz ve müşterisini önemsemeyen şirket olduğunu düşünüyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön