02 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Adresten Teslim Almıyor ve Şikayete Yanıt Vermiyor!

Mobil uygulamadan 29.08.2013 tarihinde ve çalışma saatleri içerisinde 52809449 nolu adresten gönderi talebinde bulundum. Bir gün geçti gelen olmadı. Kendi İnternet sitelerinden şikayet formu doldurdum hiçbir şekilde yine yanıt gelmedi. Kalktım 31.08.2013 tarihinde saat 17:00 da şubeye gittim. Saat 16:00 da cumartesi günleri gönderi almayı bitiriyoruz dediler. Dedim sizin bu gönderiyi 2 gün önce almış olmanız gerekiyordu. Onu merkez bilir biz bilemeyiz diyorlar.

Çağrı merkezini aradım, talebiniz yanlış şubeye yönlendirilmiş o şubenin bölgesi değilmiş doğru şube işleme yanıt vermemiş. Almayacaksınız niye böyle bir özellik ekliyorsunuz. Tutamayacağınız sözler vermeyin, insanları mağdur etmeyin.

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 06 Eylül 2013

    Soruna çözüm üretilmedi sadece yaşanan aksaklıktan dolayı özür dilendi. Bir müşteri temsilcisine özür diletmek kolaydır. Samimiyet için kurumsal anlamda iyi niyet göstergesi sunulmalıydı. Küçük ancak farkındayız mesajı vermenin en iyi yolu budur diye düşünüyorum.

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    Aynı gün içinde iki defa aradılar ve durumu açıkladılar. Birlikte çalışmaktan özellikle memnum olduğum bir firma umarım bir daha aynı mağduriyeti yaşamayız. Teşekkürler.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön