Yurtiçi Kargo Adreste Bulamadık Skandalı.

İbrahim E. |

Hepsiburada.com sitesinden toplamda 3 koli şeklinde sipariş verdim. Ne yazık ki başka kargo seçeneği olmadığı için Yurtiçi Kargo'yu seçmek zorunda kaldım. Her seferinde yaptıkları gibi bu seferde aynısını yaptılar sözde kapıya kadar gelmişler de biz yokmuşuz. Bir kerede şaşırtın bizi bir kerede size 5 yıldız vermemizi sağlayın değerlendirmelerde. Her neyse bu sefer cidden gelip gelmediklerine bakmak için karşı apartmanımızın güvenlik kamerasından bizim kapımız gözükmekte apartman yöneticilerinden rica ettim ve bir komediye şahit oldum. Ellerinde hiçbir şey olmadan inen biri daha zile basmadan kapıya notu yapıştırdı ve geri döndü.

Kapıda 3 saniye beklemeyen bir şahıs bizim evde olmadığımızı iddia etmekte. Kargo gelecek diye üniversiteye gitmedim bekledim gelen not geldik evde yoktuk şaka gibi. İnsanları saf yerine koymayın yetişmiyorsa söyleyin anlayalım. Geldik yoktuk diye dalga geçmeyin.

Etiketler :

Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim E.
  30 Kasım
  01:42

  Bakın demek ki oluyormuş. Bu şikayeti buraya yazdığımdan beri Yurtiçi Kargo çalışanları artık bizi sürekli evde buluyor. Kim uyardıysa teşekkürler

 • 07 Ekim
  11:21

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri