20 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Adresime Teslim Edilmeyen Kargo.

Samsun İlkadım Hançerli şubesi kargomu teslim etmedi. Sebep olarak adreste daire No. Eksik diyor. Eksiklik yok. Daire No.:9 olarak belirtilmiş. İletişim kurabileceğimiz bir numara yok. Kargonun hemen adresime teslim edilmesini istiyorum. Herkes işini yapsın.

Meliha 38 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Meliha 22 Haziran 2015

    Gerekli uyarının yapılacağı ama kargoyu benim şubeden almam gerektiği söyleniyor. Yani hiçbir şey yapılmayacak. Kendi işinizi kendiniz halledin demek istiyorlar. Daha önce de aynı şube aynı davramışı yaptı. Benzer süreçten geçildi değişen bir şey olmuş mu hayır. demek ki yurtiçi kargoya güvenme davranışımıza son verip artık kullanmıyoruz. Nokta.

  • Meliha 20 Haziran 2015

    Sonunda şubenin numarası olarak bildirilen numaraya cevap verildi. Adresin eksik olduğunda ısrar ediliyor. Daire:9 un nerede olduğunu bulamazlarmış. Kat belirtilmemiş. 10.katta 9.daire olamaz ya. Yeterince açık olan adresi akıllarınca yorumlayıp benim adreste bulunmadığıma karar vermişler. Bu yanlışın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön