28 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Ürünü Getirmiyorlar.

Hepsiburada.com adresinden bir şey aldım. Sağ olsunlar hemen kargoya verdiler ve 12 saatte İstanbul'dan Ankara'ya geldi. Sorun buradan sonra başlıyor. 2 gündür dağıtıma çıktığını söylüyorlar. Eve gelip bulamadıklarını söylüyorlar.

Sözde birde kapıya not asmışlar. Ama sürekli evde en az 2 kişi oluyor. Dağıtıcıyı arayıp soruyoruz; Nereye getirdin evi tarif et diyorum. Arkadaş aklınca genel ifadeler kullanarak bütün mahalleyi tarif ediyor.

Belli ki hiç gelmemiş. Sayın Yurtiçi Kargo sorumluları. Aynı eve son 2 haftada 3 defa UPS Kargo gelip buluyor, daha önce Aras Kargo geldi buldu neden sizinkiler bulamıyor, anlamıyorum. Sizin dağıtıcı işine gelmeyen yere gitmiyor anlaşılan.

Abdullah 1.302 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah29 Ağustos 2015

    Mağduriyetim giderilmemiş olsa da arkadaşlar beni aradılar ve soruşturma açacaklarını söylediler. Teşekkür ediyorum. Umarım bunu benim gazımı almak için söylememişlerdir. Asıl soruşturma sonunda beni bilgilendireceklermi onu merak ediyorum. Onu da buradan sizlerle paylaşacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön