Yurtiçi Kargo Adrese Teslimi Olmayan Tek Kargo!

Muharrem A. |

21:39:35 20/06/2016 tarihinde satın almış olduğum ürün 21.06.2016 tarihinde şubeye gelmiş bulunmaktadır. Ama ne yazık ki daha önce de mağduru olduğum bu kargo şirketi adrese teslim yapmamakta, bunun yan sıra kargonuz geldi gibi herhangi bir bilgilendirmede de bulunmamakta.

Müşteri hizmetlerini aradığımda satıcının telefon ihbarlı gönderdiğini o yüzden adrese teslim yapamadıkları bilgisini aldım. Şimdi satıcı ile irtibata geçtim kargomun adrese yönlendirilmesi konusunda Yurtiçi Kargo'yla görüştüğünü belirtti, bakalım bu sefer adrese teslim yapmamak için ne yapacaklar? Şubeyle adresim arası 3 km. Öyle 20 -30 km falan da değil ha.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem A.
  21 Haziran
  18:39

  Sayın y. Öncelikle hitap kısmına dikkat ederek müşterilerinize hitap ediniz. Sayın a. Nasıl bir hitap şeklidir. Site üzerinde ismim ve soy ismim açık bir şekilde yazmakta. Müşteri hizmetleri ekibiniz herhangi bir bilgilendirme yapmamış şikayetimi dinlemiştir. Sorunun bir daha yaşanmaması adına sözde şubeye bilgi geçeceğini iletmiştir. Olsun biz kargoyu gider şubeden de alırız siz yeter ki yerinizden kımıldamayın.

 • 21 Haziran
  17:19

  Sayın, A.

  30138012**** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5779600 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler