Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!

Hasan H. |

Konya'dan adrese teslim olarak adıma gönderilen kargo gönderildi. 30.12.2013'te gönderici aranarak alıcının şubeden alması istenmiş kargoyu(!).

Kargo verilirken adrese teslim olarak alınıp ve bunun ücreti de eklenmesine rağmen böyle bir durum nasıl olur anlamadım. Kargo bugün dağıtıma çıkmadığı için ve yarın adreste bulunmayacağım için şubeden teslim aldım ve bu konuda bir açıklamada yapılmadı.

Eve dönerken Yurtiçi Kargo aracının sokağın girişinde olduğunu gördüm. Hizmetlerinizde insan mı seçiyorsunuz? Madem bu kadar yetersiz bir kadronuz var en başta kargoyu kabul etmeyin, bizde farklı firmaları tercih edebilelim.Üstün görev bilincinizden dolayı teşekkür ederim!

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan H.
  02 Ocak
  19:23

  Firma benimle iletişime geçtiğini söylemiş ama sadece 1 defa uygunsuz bir vakitte aradılar.Ben onları arayacın da hiç bir şekilde ulaşamadım.Bu da onların müşterinin sorununun çözümüyle uğraşmadıkları gösteriyor.Bir defa asla bu firma ile çalışmayacağım.

 • Hasan H.
  31 Aralık
  15:16

  Tarafıma gelen mail

  İletmiş olduğunuz telefon numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır. Konu hakkında bilgi almak için 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.  Müşteri merkezinizi aradım bu seferde ben ulaşamadım size...Doğal olarak hala bir açıklama yapılmadı.Bu siteyi kullanarakta insanları yanılt

 • 31 Aralık
  09:39

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri