20 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapılmıyor!

15 Mart 2013 günü P 239288 fatura numaralı kargomu Ordu-Mesudiye deki müşterime adres teslim olarak gönderdim. Müşterim beni arayarak kargonun hala ulaşmadığını söyledi. Ordu ile görüştüm, kargonun kendilerinde olduğunu ama Mesudiye'ye götürmeyeceklerini, çünkü İstanbul - Levent şubenin faturayı telefon ihbarlı olarak kestiğini söyledi. Levent şubede bulunan D. A. isimli şahıs, faturayı keserken adres teslim olarak bizden teslim almış, fakat daha sonra telefon ihbarlı olarak değiştirmiş.

Müşterim ve ben mağdur durumdayız. Acilen bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 21 Mart 2013

    Ne yazık ki Yurtiçi Kargo daha önceki vakalarda olduğu gibi bu olayda da sınıfta kaldı. Yazılı olarak herhangi bir açıklama yapılmadı (Çünkü yazılı olursa delil oluyor galiba?), sadece telefon ile aranarak herhangi bir çözüm olmayacağı söylendi, yani benim kargom Ordu şubesinde kalmaya devam edecekmiş. Bu kadar mail-telefon trafiği yerine insanların sorunlarına çözüm bulmaya çalışsalar, hem daha ekonomik, hem daha hızlı, hem de gerçek anlamda çözüm olmuş olurdu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön