Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapılmıyor...

Nil P. |

Siparişin kargoya verilişinden itibaren bugün 6. gün ve hala adrese teslim yapılmadı. Kargom Afyon şubesine gelmiş olmasına rağmen bir buçuk gün bekletildi. Bugün dağıtıma çıktığında ise güya "gelmiş, bulamamış"lar. (Bu yapılan ilk değil ve tüm gün evdeydim) Daha önceden de bu konudaki şikayetimi gerek maille gerek müşteri temsilciliği aracılığıyla firmaya iletmiş olmama rağmen hiçbir şekilde dönüt alamadım.

Önceki siparişlerim de telefonumdan bana ulaşıp aşağıya inerek kargomu almam bile istenmişti. Müşterisini bu kadar rezil eden başka bir kargo şirketi görmedim. Bir daha seçme imkanım olursa asla sizi tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nil P.
  17 Temmuz
  13:47

  Şeffaflığınız açısından aldığınız aksiyonların akibeti hakkında da bilgilendirilmek istiyorum, zira yine şubenizden gidip kargomu teslim aldım.

 • Nil P.
  15 Temmuz
  11:07

  Siparişin kargoya verilişinden itibaren bugün 6. gün ve hâlâ adrese teslim yapılmadı. Kargom Afyon şubesine gelmiş olmasına rağmen bir buçuk gün bekletildi bugün dağıtıma çıktığında ise güya "gelmiş, bulamamış"lar. (Bu yapılan ilk değil ve tüm gün evdeydim üstelik "geldik bulamadık"notu apartmanın dış kapısındaydı) Daha önceden de bu konudaki şikayetimi gerek maille gerek müşteri temsilciliği aracılığıyla firmaya iletmiş olmama rağmen hiçbir şekilde dönüt alamadım. Önceki siparişlerimde telefonumdan bana ulaşıp aşağıya inerek kargomu almam bile istenmişti. Müşterisini bu kadar rezil eden başka bir kargo şirketi görmedim. Bir daha seçme imkanım olursa asla sizi tercih etmeyeceğim.

 • 14 Temmuz
  15:36

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri