14 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapılmıyor...

Siparişin kargoya verilişinden itibaren bugün 6. gün ve hala adrese teslim yapılmadı. Kargom Afyon şubesine gelmiş olmasına rağmen bir buçuk gün bekletildi. Bugün dağıtıma çıktığında ise güya "gelmiş, bulamamış"lar. (Bu yapılan ilk değil ve tüm gün evdeydim) Daha önceden de bu konudaki şikayetimi gerek maille gerek müşteri temsilciliği aracılığıyla firmaya iletmiş olmama rağmen hiçbir şekilde dönüt alamadım.

Önceki siparişlerim de telefonumdan bana ulaşıp aşağıya inerek kargomu almam bile istenmişti. Müşterisini bu kadar rezil eden başka bir kargo şirketi görmedim. Bir daha seçme imkanım olursa asla sizi tercih etmeyeceğim.

Nil 262 Okunma

Cevaplar

  • Nil17 Temmuz 2015

    Şeffaflığınız açısından aldığınız aksiyonların akibeti hakkında da bilgilendirilmek istiyorum, zira yine şubenizden gidip kargomu teslim aldım.

  • Nil15 Temmuz 2015

    Siparişin kargoya verilişinden itibaren bugün 6. gün ve hâlâ adrese teslim yapılmadı. Kargom Afyon şubesine gelmiş olmasına rağmen bir buçuk gün bekletildi bugün dağıtıma çıktığında ise güya "gelmiş, bulamamış"lar. (Bu yapılan ilk değil ve tüm gün evdeydim üstelik "geldik bulamadık"notu apartmanın dış kapısındaydı) Daha önceden de bu konudaki şikayetimi gerek maille gerek müşteri temsilciliği aracılığıyla firmaya iletmiş olmama rağmen hiçbir şekilde dönüt alamadım. Önceki siparişlerimde telefonumdan bana ulaşıp aşağıya inerek kargomu almam bile istenmişti. Müşterisini bu kadar rezil eden başka bir kargo şirketi görmedim. Bir daha seçme imkanım olursa asla sizi tercih etmeyeceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön