Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapılmaması!

Niyazi A. |

İnternet'ten almış olduğum ürünlerimi almak için Yurtiçi Kargo Afyon şubesini aradım. Bulunduğum Eşrefpaşa mahallesine teslimatın geç yapılacağı söylendi. Dağıtımdaki elemanın numarasını aldım ve kargomu araçtan almak için dağıtım elemanını aradım.

Bana 10 dakika sonra bir yere geleceğini söyledi. 10 dakika sonra buluşma noktasına gittim. Ancak beni 1 saat oyalamak suretiyle bekletti. Kargo da belirttiğim adres bir okul adresi ve teslimatı saat 19:30' da yapabileceklerini söyleniyor. Ancak o saatte okul açık olmadığı için benden kargomu şubeden almamı istiyorlar. Kargomun peşinde ben koşacaksam ne işe yarıyor bu Yurtiçi kargo?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  11:55

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Niyazi A.
  26 Mart
  19:52

  Kargo elemanini 1 saat bekledim ve gelmeyince bende oradan ayrıldım. Simdi kargonun mantık olarak ayağıma gelmesi gerekiyor. Biraz önce dağıtım elemanı aramış şubeden alin diyor. Bu konunun bir an önce halledilmesini kargomun adrese ulaştırılmasını istiyorum.