Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Yapılamaması!

Oğuz O. |

N11.com'dan alışverişimi yaparken adrese teslim diyerek siparişimi verdim fakat, aldığım malzemeyi; Kargo şirketi adresi askeri bölge diye getirmemektedir. Bu durumu daha önce bir yerde belirtilmemiş olup, tarafımıza bilgilendirme yapılmamıştır. İnternet sitesinde kendi takibim sonucunda teslim edilememiştir, kargo şubesinden alınacaktır denmektedir.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini aradığım zamanda temsilci arkadaşta "askeri bölgelere teslim yapamadıklarını" iletti. Buna karşın bu durumun nerede yazdığını veya bana siparişim ile neden bilgilendirme yapılmadığını sorduğum da "askeri bölgelere teslim yapamıyoruz, beyefendi! " cevabını almaktayım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz O.
  25 Haziran
  09:47

  \"Sn. Okcu,
  iletmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşılamamıştır. Askeri bölge ve Yurtlara teslimat yapılmamaktadır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.
  Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. \"
  Yazmışsınız ama sorunu anlamamışsınız, siz gönderme akdini yaparken adrese teslim demektesiniz ama gönderim alanlarının dışında kaldığını belirttiğiniz askeri alanlar veya yurtlar hiçbir yerde yazmamaktadır.

 • 24 Haziran
  11:16

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri