24 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Yapılamaması!

N11.com'dan alışverişimi yaparken adrese teslim diyerek siparişimi verdim fakat, aldığım malzemeyi; Kargo şirketi adresi askeri bölge diye getirmemektedir. Bu durumu daha önce bir yerde belirtilmemiş olup, tarafımıza bilgilendirme yapılmamıştır. İnternet sitesinde kendi takibim sonucunda teslim edilememiştir, kargo şubesinden alınacaktır denmektedir.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini aradığım zamanda temsilci arkadaşta "askeri bölgelere teslim yapamadıklarını" iletti. Buna karşın bu durumun nerede yazdığını veya bana siparişim ile neden bilgilendirme yapılmadığını sorduğum da "askeri bölgelere teslim yapamıyoruz, beyefendi! " cevabını almaktayım.

Oğuz 38 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 25 Haziran 2015

    "Sn. Okcu, iletmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşılamamıştır. Askeri bölge ve Yurtlara teslimat yapılmamaktadır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz. Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. " Yazmışsınız ama sorunu anlamamışsınız, siz gönderme akdini yaparken adrese teslim demektesiniz ama gönderim alanlarının dışında kaldığını belirttiğiniz askeri alanlar veya yurtlar hiçbir yerde yazmamaktadır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön