26 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Ücreti Alıp Adrese Teslim Etmemek!

17.08.2015 tarihinde Bimeks üzerinden vermiş olduğum siparişime adrese teslim kargo bedeli ödemiş bulunmaktayım. Kargoyu teslim alan yetkili de adrese teslimde bir sorun olmayacağını firmaya bildirmeden adrese teslim ücretini almış ve kargoyu ellerinde bekletmektedirler, bugün yaklaşık 3 - 4 saat aramam sonucu telefonu açma zahmetinde bulunup bana adresimin at dışı olduğu ve adrese teslim edilemeyeceği söylendi.

Gelip merkezlerinden almam istendi. Evimle kargo şirketi arası mesafe 3 km, ben 3 km'nin derdinde değilim ama bu şube sürekli bunu yapmakta bir arkadaşımda şube ile evinin arası 500 mt olmasına rağmen ona da aynısı söylenmiş ve kargo teslim edilmemiştir.

Kargo takip numarası: 701773442523

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Eylül 2015

    Ürünüm 19.08.2015 tarihinde transfer sürecine girmesine rağmen bugün yani (08.09.2015) tarihi itibariyle halen durumunda bir değişiklik olmamıştır. Şube ile görüşmeye gittim ürünün sevkiyatının bulunduğum bölgeye haftanın belirli günlerinde yapıldığını söylediler, ben de onlara hangi günler teslimat yapıldığını sorduğumda salı günü cevabını verdiler bugün itibariyle 3 tane salı günü geçti ve halen kargo hareketinde değişiklik yok, ki ben o ürünü artık almak istemediğime dair Bimeks e başvuruda bulundum ürün ellerine geçmeden para iadesi yapılmayacağını söylediler. Bu beceriksiz firma yüzünden ne ürünümü teslim alabildim ne de ürünümün parasını iade alabildim.

  • Mustafa01 Eylül 2015

    Yapılacak işlemler anlatıldı fakat uygulanıp uygulanmadığına dair ya da nelerin gerçekleştiğine ne gibi önlemlerin alındığı/işlemlerin yapıldığına dair bir geri dönütte bulunulmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön