Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Ücreti Alıp Adrese Teslim Etmemek!

Mustafa Uğur T. |

17.08.2015 tarihinde Bimeks üzerinden vermiş olduğum siparişime adrese teslim kargo bedeli ödemiş bulunmaktayım. Kargoyu teslim alan yetkili de adrese teslimde bir sorun olmayacağını firmaya bildirmeden adrese teslim ücretini almış ve kargoyu ellerinde bekletmektedirler, bugün yaklaşık 3 - 4 saat aramam sonucu telefonu açma zahmetinde bulunup bana adresimin at dışı olduğu ve adrese teslim edilemeyeceği söylendi.

Gelip merkezlerinden almam istendi. Evimle kargo şirketi arası mesafe 3 km, ben 3 km'nin derdinde değilim ama bu şube sürekli bunu yapmakta bir arkadaşımda şube ile evinin arası 500 mt olmasına rağmen ona da aynısı söylenmiş ve kargo teslim edilmemiştir.

Kargo takip numarası: 701773442523

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Uğur T.
  08 Eylül
  08:59

  Ürünüm 19.08.2015 tarihinde transfer sürecine girmesine rağmen bugün yani (08.09.2015) tarihi itibariyle halen durumunda bir değişiklik olmamıştır.
  Şube ile görüşmeye gittim ürünün sevkiyatının bulunduğum bölgeye haftanın belirli günlerinde yapıldığını söylediler, ben de onlara hangi günler teslimat yapıldığını sorduğumda salı günü cevabını verdiler bugün itibariyle 3 tane salı günü geçti ve halen kargo hareketinde değişiklik yok, ki ben o ürünü artık almak istemediğime dair Bimeks e başvuruda bulundum ürün ellerine geçmeden para iadesi yapılmayacağını söylediler. Bu beceriksiz firma yüzünden ne ürünümü teslim alabildim ne de ürünümün parasını iade alabildim.

 • Mustafa Uğur T.
  01 Eylül
  16:04

  Yapılacak işlemler anlatıldı fakat uygulanıp uygulanmadığına dair ya da nelerin gerçekleştiğine ne gibi önlemlerin alındığı/işlemlerin yapıldığına dair bir geri dönütte bulunulmadı.

 • 27 Ağustos
  09:25

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri