31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Sorunu...

26.10.2016 tarihinde adresime teslim edilmek üzere Muğla şubesinden gönderime çıkan kargomun adresi. Aliağa/İzmir'dir. Aliağa adresli kargo Bornova'ya gidiyor beni arıyorlar kargonuz burdadır diye kargonun üzerinde Aliağa diye belirtilmesine rağmen ben tekrar kargo üzerindeki adresi veriyorum. İkincisi 31.10.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo Aliağa şubesi beni arıyor ve kargoyu şubeden alabileceğimi adrese teslim yapamayacaklarını belirtiyor. Kabul etmediğimi ve gönderimin adresime teslim edilmesini özellikle ve ısrarla söylediğimde ise yapabileceği bir şeyin olmadığını belirtip yüzüme telefonu kapatıyor. Yurtiçi Kargo çağrı merkezine şikayette bulundum internet sitesinden ayrıca, kargom adresime teslim edilmediği takdirde gerekirse her türlü hukuki yola da başvuracağımı önemle belirtiyorum. Bu, Yurtiçi Kargo'nun sürekli yaptığı bir vurdumduymazlık ve yeter.

Başak 106 Okunma

Cevaplar

  • Başak 03 Kasım 2016

    Geri bildirim yaptınız da bir değişiklik oldu mu sanki. Ben kargoma hala ulaşamadım ki ne kadar acil ve önemli bir belgeydi o. Ben tekrar sitenize şikayette bulundum. Aliağa şubeniz yine aynı ukalalıkta davranarak suratıma telefonu kapatıyor. Ben böylesine kötü bir firma ve firma çalışanları daha görmedim. Bu kadar basit bir işlemi kaç yeri aramama rağmen düzeltemediniz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön