24 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim İçin Gelmediler!

Kargo teslim için verilen adrese gelindiği ve evde bulunulmadığı için şubede bekletildiğine dair mesaj geldi. Ancak internet şubesinden kargo takibi yaptığımda teslim için gelinilen günde evde olduğumu gördüm ve de ne zile basıldı ne de kapıya "geldik, evde bulamadık" anlamında bir yazı bırakıldı.

Akşamında gelen mesaj da " size ulaşamadık .... no'lu kargonuzu 3 iş günü içinde şubemizden alabilirsiniz" diye bir mesaj geldi. Ertesi gün Yurtiçi Kargo şubeyi arayarak, bu durumu belirttim ama ısrarla adresinize gelinmiştir denildi.

Peki ücret ne kadardı diye sordum, bir dakika bekleteceğim dedi ve beklemeye aldı, 2 dakika müzik dinlettirdiler ve sonra müzik sesi kesildi, sessizce beklerken telefon yüzüme kapandı!

Abdürrezzak 36 Okunma

Cevaplar

  • Abdürrezzak 25 Aralık 2013

    "Yazılı açıklama yapılmıştır" denilmiş ama bana böyle bit geri bildirim yapılmadı. Saat 11:51 de aradılar ancak derste olduğum için açamadım, daha sonra da geri aramadınız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön