07 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Gönderiyi Şubede Bekletiyor!

Yurtiçi Kargo internet şubesi üzerinden oluşturduğum kargo gönderisini Ankara Hoşdere şubesine teslim ettim. İnternet üzerinden adrese teslim olarak işlem yapmama rağmen şubeye teslim gitmiş. Telefonda yetkili ile görüşüp internette adrese teslim işlem yaptım dememe rağmen hayır şubeye teslim yollamışsınız deniliyor. İnternet kaydımın ekran görüntüsü ekte mevcut fakat şube yetkilileri kendi hatalarını kabul etmiyor.

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Emre10 Eylül 2013

    Perşembe günü yolladığım kargo cuma günü gideceği şehire ulaştı fakat adrese teslim değil şubeye teslim olarak. Yolladığım şubeyi defalarca aradım internetten adrese teslim seçtiğimi söylediğim halde sistemde şubeye teslim olduğunu ve yanlış seçenek seçtiğimi söylediler sistemden kaynaklı hata olduğunu kabul ettiremedim. Pazartesi -gönderiyi yolladıktan 4 gün sonra-buradaki şikayetten sonra yurtiçi kargodan arayıp sistemden kaynaklı hata olduğunu adrese teslim edileceğini söylediler. Yollanan şubeyi aradım hala daha telefon ihbarlı olduğunu belirttiler. Gidip kendim aldım paketi. Evet merkezden arayıp bir açıklama yapıldı ama gönderdiğim şubedeki çalışanların olaya müdahelesinden ve süreçten memnun kalmadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön