06 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Etmemek İçin Elinden Geleni Yapıyor!

İş yerime adresime teslim edilmesi gereken kargoyu iş yeri içine almıyorlar diye kargoyu şubeden teslim alın diyorlar. Ayrıca Yurtiçi Kargo'yu arayıp iş yeri girişindeki güvenliğin haberi var kargoyu o alacak veya siz geleceğinizde arayın ben kapıya gelirim dedim.

Hergün bizim iş yerine uğruyorlar bulunduğum iş yeri ile kapı arası 4 dakika ama arkadaşlar biz beklemeyiz deyip. Kargoyu şuben almamı istiyorlar. Bazende kargo gelecek diye kapıda oluyorum kargo şirketi gelmeden biz geldik ama içeri almadılar diye telefon ediyorlar. Şaka gibi olay.

Bekir 56 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 05 Aralık 2014

    hiçte bir çözüm getirilmemiştir. biz öyle bir karar aldık deyip başka bir şey söylenmemiştir.

  • Bekir 07 Mayıs 2014

    ya ne çözülmesi arayıp biz birim olarak fabrikalara teslimat yapmama kararı aldık dedi. bende o zaman madem böyle karar aldınız neden kargoya teslim alırken adrese teslim ücreti alıyor. ve adrese teslim edeceğiniz diye söylüyorsunuz dedim. ama bir sonuç çıkmadı. kargoyu alırken dağda olsa teslim ederiz diyorlar ama adrese teslime gelince yok karar aldık fabrikalara teslim etmiyoruz. işin ilginci 06.05.2014 tarihinde yani dün fabrikaya yurtiçi kargo geldi arşive evrak getirdi ama benimkini ketirmedi. kayıtlarda va.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön