26 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Edilmeyen Kargom İade Edilmiş!

Yurtiçi Kargo Narlıdere merkezdeki şubenizde kargo tesliminde gecikme yaşıyorum. Şubeniz askeri lojmanlara (istihkam lojmanları) sadece cumartesi günleri teslim yaptıklarını ifade ettiler. Nedenini sorduğumda kararlarının bu olduğunu gelip şubeden teslim alabileceğimi ifade ettiler.

Sonuç olarak 906693956917 takip no.lu kargo durumu incelenirse olay anlaşılacaktır. Çağrı merkezinize (4449999) şikayette bulundum. Bu arada 906693956917 no.lu kargom kargo takipten de anlaşılacağı üzere 17 Ocak tarihinde dağıtıma çıkmış ancak teslim edilememiş.

Ayrıca kapıda kargonun geldiğine dair ikaz etiketi de yoktu. Takip sistemine baktığımda kargomun geriye gittiğini gördüm. Bu konuda Yurtiçi Kargo beni mağdur etti.

Hayati 197 Okunma

Cevaplar

  • Hayati03 Şubat 2015

    Müşteri Hizmetleri arayıp, şirket kararı Askeri Lojmanlara teslim yapılamayacağını bunu kabul etmem gerektiğini bu hususun İnternet sitesinde SSS sekmesinde açıklandığını ifade ettiler. Size tarif ettiği yerdeki açıklamayı iletiyorum. " Askeri Bölgelere teslimat yapıyor musunuz? Cevap, güvenlik ve ulaşım nedeniyle bazı askeri alanlara hizmet sunulmakta olup bazılarına sunulamamaktadır. Detaylı bilgiyi Yurtiçi Kargo şube/acentelerinden alabilirsiniz. " Bu açıklamaya pes diyorum. İzmir'in göbeği Narlıdere'de merkeze 1.8 km Kargo bayinize 2.2 km mesafede Güzelbahçe, Urla Seferihisar yolu üzerinde yer alan 400 haneli Askeri lojmanlara adrese teslim yapamamak hangi ulaşım ve güvenlik nedeni ile izahat yapılabilir. Hakkari Dağlıca mı burası... Size ve sunduğunuz hizmete yazıklar olsun diyorum. Yazıklar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön