Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Edilmeyen Kargo ve Şube Sorumlusu!

Tolga E. |

24 Haziran 2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan aldığım ürünler tarafıma adrese teslim olarak Yurtiçi Kargo'yla gönderildi. Fakat bugün, yani 4 Temmuz 2013 tarihinde kargomu şubeden kendim teslim almak zorunda kaldım. İlk önce adresin yanlış olduğunu, daha sonra adreste kimsenin olmadığını söylediler. Daha sonra dağıtım yapan görevlinin adresi bulamadığı söylendi. Bundan dolayı da bunun kendi hataları olduğunu ve kargo ücretinin tarafıma iade edilmesini istediğimi söyledim.

Ancak böyle bir şey yapamayacaklarını bildirdiler. Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi'nden ve şube yetkilisi Y*** Hanım'dan şikayetçiyim. Yapmadığınız iş için benden aldığınız 4,90TL' nin de tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga E.
  05 Temmuz
  13:07

  Kargo şirketi ücretin tarafıma iade edilebilmesi için ilgili şubeye bir dilekçeyle başvurmamı söyledi. Müşteriyi şubeyle muhattap etmesi bence bu kadar büyük bir şirkete yakışmıyor. İşimden izin alıp şubeye dilekçe verecek kadar zamanım yok. Kısacası sorunum çöülmedi. Şikayetvar.com\'a ilgisinden ve hızından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

 • 04 Temmuz
  13:06

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri