20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Adrese Kargo Ulaştıramıyor.

Tüm gün evde olunmasına rağmen dağıtıcı apartman kapısına adreste kimse yok şeklinde not bırakmış. Apartmandaki tüm dairelerde akrabalar oturuyor ve gün içi her dairede insanlar var. Herhangi bir zile bassalar irtibat kurulacak. Üstelik bütün gün kendimde evde olmama rağmen apartman kapısına not bırakılıp gidiliyor. Kargonun bulunduğu Trabzon/ Tanjant şubesi. Defalarca arandı telefona bakan yok.

4449999 müşteri hizmetlerini arıyorum. Arkadan gelen arabesk şarkı eşliğinde derdimi anlatıyorum. Sanki dolmuşta hanımefendi. Şubeyle konuşun diyor. Şubeyle konuşacaksam (defalarca aramamıza rağmen ulaşılmıyor) müşteri hizmetleri ne işe yarıyor. Ciddiyetsiz, iş ahlakı olmayan bir kuruluş. Aynı adreste ikinci kez oldu. Hadi gerçekten ulaşamadınız, alıcının cep telefonu numarasını ne diye alıyorsunuz? Bir arayın adresinize geldik evde yoksunuz deyin. İş ahlakı olmayan insanlar.

Adem 107 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön