Yurtiçi Kargo Adrese Gelinmemesi.

Recep A. |

Diyarbakır'dan kargom geldi iki gündür şubede beklemekte. Paketim hat dışı diye getirilmiyor. Telefon ihbarlı ibaresinin düzeltilmesi için alışveriş yaptığım firma (Arces Pazarlama) şirketi aradığımda kargo firmasının 5 Nisan şubenizin faturayı yeniden düzenlemesi halinde bile adrese götüremeyeceklerini beyan ettiler. Konya Mevlana şubesinin ilgisizliğini hiçbir kargo şirketinde görmedim.

Kargoyu alma imkanım olmadığı halde şubeden alınması isteniyor. Konya'da 3,2 km uzaklığa kargo götüremeyip alan dışı deniyorsa sizin ben kargo şirketi olduğunuzdan şüphe duymaktayım isminizi de santralde çalan melodinizi de değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Yurtiçi Kargo'suz günler diliyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep A.
  30 Nisan
  18:13

  Yetkilileri Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Herkese aynı cevaplar ayıp ayıp utanın kendinizden...

 • 30 Nisan
  11:32

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri