31 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Adrese Geldik Diyorlar Ama Gelen Giden Yok!

Yurtiçi Kargo Cennet Mah. Şubesi daha önce de birçok defa tekrarladığı gibi evde bulunulduğu halde ve kapıya ya da posta kutusuna bir ihbarname dahi bırakmadan birbirini takip eden 2 günde de evde bulunamamıştır bahanesi ile 2 ayrı kargoyu şubeden almamı istiyor. Özellikle bu durum gönderici tarafından ödemeli kargolarda daha sık oluyor.

Ben kargonun adrese dahi çıkarılmadığından şüpheleniyorum. Konuyla ilgili Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 no'lu telefonuna şikayet oluşturmama rağmen çok fazla ilgilenilmedi ve kargom hala teslim edilemediği için hem ben hem de internetten alışveriş yapmış olduğum satıcılar mağdur duruma düştüler.

Güven 75 Okunma

Cevaplar

  • Güven03 Şubat 2014

    Çözüm kargonun ulaşması ise evet. Ama bir kargo firmasının amacı zaten kargo ulaştırmaktır. Günlerce kargo peşinden koşup, onlarca telefon görüşmesi yapıp üzerine bir de kaba ve küstah cevaplar (cennet şb.den) aldıktan sonra kargo ulaştırdık, demek, ne derece bir çözümdür. Amacı kargo ulaştırmak olan bir kargo firması 3-4 gün gecikmeli kargo ulaştırmayı başarı sayıyorsa gerisini siz düşünün artık.

  • Güven03 Şubat 2014

    Ben bundan sonra gönderimlerim de yurtiçi kargo firmasını kullanmayı düşünmüyorum. Ayrıca bana yapılan gönderiler için yurtiçi kargo seçeneğini istemeyi düşünmüyorum. Özellikle Cennet mahallesi kargolarımı teslim etmeye devam edecekse. Şubede bulunanlar telefonda özellikle çok kaba ve küstahlar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön