Yurtiçi Kargo Adrese Bakmadan Taşıma Yapıyor!

Nermin D. |

Yurtiçi Kargo Tekno park yazan tüm kargoları sanırım Davutpaşa'ya gönderiyor. Dünden bu yana bir kargo bir türlü gelemedi. Defalarca mesaj geliyor ama kargo ortada yok. En sonunda Kurtköy Tekno park değil de Davutpaşa Tekno park'ın yeni adresi İkitelli de olduğu anlaşılıyor. Gerçekten süper bir çalışma sistemi Adrese bakmadan nasıl kargo taşınır bunu gözler önüne seriyor Yurtiçi Kargo. Bu sefer başaramadılar ama bakalım adrese bakmadan götürmeyi başarabilecekler mi? Daha kaç gün bekleyeceğim bilmiyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nermin D.
  16 Haziran
  11:01

  Yurtiçi Kargo teslim edildi mesajları gelmesine rağmen teslimatı yapmadı ve Çağrı merkezi nden bir türlü müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Önce yanlış adrese gönderdiler yarın gelecek dediler ancak şimdi de teslim edildi deniyor. Beni arayan Çağrı Merkezi temsilcisi bazen böyle şeyler olabiliyor dedi bu ne rezalet ortada kargo yok kime teslim edildi bilgisi de yok. Acil dönmelerini bekliyorum.

 • Nermin D.
  15 Haziran
  15:50

  Merhaba

  Firmadan cevap mesajı otomatik geliyor beni teslim edildi dendikten sonra başka arayan olmadı. İlk kişi araştırıp döneceğim dedi ama dönüş olmadı.

 • Nermin D.
  15 Haziran
  15:47

  Konuyla ilgili Müşteri Hizmetleri beni aradı ve kargonuz teslim edilmiş dedi ancak ben teslim edilmedi dedim yanlışlık olmuş olabilir size döneceğim dedi ama dönüş olmadı. Durum daha beter oldu. Kargo da ortada yok şimdi. Bu nasıl iş yapmak.

 • 15 Haziran
  15:23

  Sayın , D.

  190580967*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında ,

  Tarafımıza iletilen 5719855 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri