14 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Adres Yanlışlığı!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum 2 kitap için gönderici firmanın kargo üzerine doğru etiket yapıştırmasına rağmen, altına hayali bir adres üretip etiket yapıştırmış. Daha sonra da adresiniz de sizi bulamadı şeklinde mesaj atıyorlar. Paket üzerindeki adresin nereden üretildiğini gerçekten çok merak etmekteyim. Özellikle kolaylık olması adına iş adresimi verdim fakat firma kendi kendine zorluk yaratıp, kargomu bana teslim etmemiştir. Kendi yaptıkları yanlışlık yetmiyormuş gibi bir de 3 gün içerisinde kargonuzu gelip alın yoksa geri göndeririz şeklinde açıklamada bulunmaktadır. Bu firmayı büyük biliyordum ama tarafıma yapılan 2.yanlışlık olmuştur. Bir daha ki siparişlerimde Yurtiçi Kargo'yu tercih ederken tekrar düşüneceğim.

Erdem 27 Okunma

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

    İlgili şubeye uyarılarını geçeceklerini belirttiler. Umarım etkili olur. İlginize teşekkürler.

  • Erdem 17 Ekim 2016

    Geri dönüş ve ilgili uyarıların gerçekleştirileceği bilgisi verilmiştir. Teşekkürler. Umarım tekrardan böyle bir hata ile karşılaşmam.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön