Yurtiçi Kargo ''Adres Sorunu Nedeniyle Alıcıya Ulaşılamadı'' Bahanesi.

Alperen G. |

Gönderi sorgusunda ''Adres sorunu nedeniyle alıcıya ulaşılamadı'' bilgisi verilmekte, birçok kez internet üzerinden alışveriş yaptım ve bu tür bir sıkıntı yaşanmadı. Adres su faturasında yazdığı gibi girildi, daha önce aynı şeyi yaşayan tek ben değilim şikayetlere bakıldığında da, Yurtiçi Kargo'nun artık bu duruma karşı bir şeyler yapmasını diliyorum, harita üzerinden Şerifali şubesi için verilen adreste Yurtiçi Kargo şubesi falan olmadığını da ayrıca söylemeliyim, Şerifali şubesi için verilen telefon numarasına da gün içinde saat 13 ve 16 sularında ulaşamadım. Yarın Pazar günü olduğu için Pazartesi gününü ayrıca beklemek zorunda kalacağım, lütfen gerekeni yapın.

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alperen G.
  15 Aralık
  17:05

  Bir şeyi daha belirtmek istiyorum, şikayet üzerinde harita üzerinden Şerifali şubesi olarak verilen adreste Yurtiçi Kargo şubesi falan olmadığını söylemiştim, Google Maps üzerinden verilen Şerifali şubesi konumunda şube falan yok, sora sora buldum.

 • Alperen G.
  14 Aralık
  19:35

  Bugün şubeye gidip kargoyu aldım, bir daha zorunlu olmadığı sürece hiçbir şekilde Yurtiçi Kargo ile gönderim ve alım yapmayı planlamıyorum, bu kadar şikayete rağmen aynı şekilde devam ediyorlar.