15 Aralık 2015

Yurtiçi Kargo ''Adres Sorunu Nedeniyle Alıcıya Ulaşılamadı'' Bahanesi.

Gönderi sorgusunda ''Adres sorunu nedeniyle alıcıya ulaşılamadı'' bilgisi verilmekte, birçok kez internet üzerinden alışveriş yaptım ve bu tür bir sıkıntı yaşanmadı. Adres su faturasında yazdığı gibi girildi, daha önce aynı şeyi yaşayan tek ben değilim şikayetlere bakıldığında da, Yurtiçi Kargo'nun artık bu duruma karşı bir şeyler yapmasını diliyorum, harita üzerinden Şerifali şubesi için verilen adreste Yurtiçi Kargo şubesi falan olmadığını da ayrıca söylemeliyim, Şerifali şubesi için verilen telefon numarasına da gün içinde saat 13 ve 16 sularında ulaşamadım. Yarın Pazar günü olduğu için Pazartesi gününü ayrıca beklemek zorunda kalacağım, lütfen gerekeni yapın.

Alperen 115 Okunma

Cevaplar

  • Alperen15 Aralık 2015

    Bir şeyi daha belirtmek istiyorum, şikayet üzerinde harita üzerinden Şerifali şubesi olarak verilen adreste Yurtiçi Kargo şubesi falan olmadığını söylemiştim, Google Maps üzerinden verilen Şerifali şubesi konumunda şube falan yok, sora sora buldum.

  • Alperen14 Aralık 2015

    Bugün şubeye gidip kargoyu aldım, bir daha zorunlu olmadığı sürece hiçbir şekilde Yurtiçi Kargo ile gönderim ve alım yapmayı planlamıyorum, bu kadar şikayete rağmen aynı şekilde devam ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön