Yurtiçi Kargo Adıma Gönderilen Kargoyu Tanımadığım Birine Teslimi Etti!

Ahmet Melik A. |

Superonline'ın istemediğim halde bana Yurtiçi Kargo ile gönderdiği modemi tanımadığım başka birine teslim ettikleri için hiç istemediğim ve almadığım bir modem Superonline üyeliğimi sonlandırmak istediğimde modem teslimi gerçekleştirmediniz diyerek 150 TL ekstra fatura çıktı karşıma.

Yurtiçi Kargo'ya soruyorum; nasıl oluyor da adıma gönderilmiş bir kargoyu adını ilk kez müşteri hizmetlerinizi aradığımda duyduğum birine teslim edebiliyorsunuz?

Kargo tarihleri: 23.12.2011 Kargoya verilmiş ve bu tarihten sonraki 1 hafta içinde(30.12.2011) hatırlamadığım bir tarih.

Şimdi bu bana fatura edilen modemi gidip Yurtiçi Kargo bulup Superonline'a teslim etsin lütfen ve bu süreç çok fazla uzamasın artık, bıktım

Etiketler :

Başkasına Teslimat Teslim Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Melik A.
  03 Ocak
  15:24

  Problemin sizden kaynaklanan tarafı ile alakalı bir veri elde ettim, teşekkür ederim. Şimdi Sadabad şubenizin ilgili kargo ile alakalı kaydı için Boğaziçi Bölge müdürlüğünüzden dönüş bekliyorum. Bunun ile alakalı yılbaşı olduğu için hemen geri dönüş yapamadılar. Umarım önümüzdeki hafta başında bana bir belge gönderirler de ben de bunu Superonline\'a iletebilirim. Oradan sonra anlaşılacak hangi firmada problem.

 • 27 Aralık
  08:40

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri