23 Kasım 2015

Yurtiçi Kargo Acil Kargom Hala Bana Ulaşmadı!

19.11 de gönderilen yiyecek kolim acil kategorisinde olduğu için mutlaka 20.11 tarihinde teslim edilmesi gerekirken 21.11 tarihi 14:00 itibariyle hala bana ulaşmadı. Şube telefonlarını genel çağrı merkezine bağlamış, çağrı merkezi de gönderi dağıtıma çıktığı için müşteri temsilcisine bağlamıyor.

Yurtiçi Kargo en güvendiğim kargo firmasıydı ama bu kadar sorumsuz davranmaları inanılmaz! 48 saattir elime ulaşmayan yiyecek kolisinin içindekiler ne durumdadır tahmin bile edemiyorum. Ankara Türkkonut şubesi ile hiç sıkıntım olmamıştı ama Ankara Bağlıca şubesi daha ilk seferde beni zor duruma düşürdü.

Övgü 82 Okunma

Cevaplar

  • Övgü 18 Aralık 2015

    Kargom dün adresime teslim edilmediği için ve yiyecek kolisi olduğu için mecburen eşim işten erken çıkıp kargoyu teslim almaya gitti ve kargomun ikinci kolisi kayıp olduğu için teslim edilmemiş! Ama sistemde sorgulama yaptığımda kargom teslim edilmiş gibi görünüyor. Hem de ücretin tamamı alındı. Bu kadar kötü bir hizmet anlayışı olamaz. Bağlıca şubesinden şimdiye kadar 3 koli bekledim, 2 sini kendimiz teslim almak zorunda kaldık. Ve bu ikisinden birini de kaybettiler. Kayıp kolinin acilen bulunup teslim edilmesini ya da ödememin iade edilmesini talep ediyorum. Defalardır mağdur ediliyorum ama yine de kargo parası ödüyorum! Ayrıca telefonla müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön