Yurtiçi Kargo 5. Kargomu Da Alakasız Adrese Gönderi Yapıp Teslim Ediyorlar!

Mehmet Mesut Y. |

Bir önceki şikayetim üzerine Hepsiburada.com hatayı Yurtiçi kargoya aşağıdaki yazıyla paslamış durumdadır.

"Merhaba Mehmet M. Y.,
Kargo sürecinde yaşanan aksaklıktan dolayı samimiyetimizle özür dileriz. Bizim tarafımızdan Yurtiçi Kargo'ya iletilen açık adres: ******** No:4-4 07050 Yıldız Antalya olarak görünmektedir. Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü'ne düzeltme yapılması için hemen bilgilendirme yapılmıştır. Doğru teslim şubesine bir an önce yönlendirilmesi sağlanacaktır.
Saygılarımızla,
Hepsiburada.com Ekibi"

5. Kez kafalarına göre bir adrese (Konya Ereğli'ye) gönderi yaparak bana zaman kaybı yaşatan özürlü veya sarhoş personelleri şiddetle kınıyorum!

Etiketler :

Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Mesut Y.
  27 Şubat
  17:17

  Kesinlikle katılmıyorum. Çözüm diye adlandırdıkları kargonun bana ulaşması ancak kargo hala bana ulaştırılmadığı gibi Cumartesi günü kargoya verilen ve ertesi gün bende olması gereken kargonun Perşembe / Cuma günü teslim edileceğini söylüyorlar. Arada zaman kaybı ve tarafımınca yaşadığım iş kaybına dair zerre çözüm sağlanmamıştır. Telefondaki konuştuğumuz yetkili sorularıma cevap veremediği gibi ters ve ukalaca konuşmasıda cabası. Çözüm o kargonun bana en geç salı ulaşmış olmasıydı ama 3 iş günü zaman ve iş kaybı yaşattı. Firmayı ve çalışma şeklini kınıyorum

 • 27 Şubat
  15:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri