29 Mart 2013

Yurtiçi Kargo 5 Gündür Ulaşmayan Kargo!

25.03.2013 pazartesi tarihinde 206971453394 takip numarası ile gönderdiğim kargo her gün teslimatı olan Zonguldak/Alaplı şubesine salı günü teslim edilmesi gerekirken. 29.03.2013 saat 14.30 itibarı ile hale teslim edilmemişdir. Konuyu çarşamba günü gerekli şubeye bildirdiğim andan itibaren teslim etcez demelerine rağmen hala gönderini ulaşmamıştır.

Kargo alıcısı ve ben gönderici çok sıkıntıya düşmüş durumdayız. Kargonun alıcını kullanmak üzere aldığı telefon olduğunu ve durumu görevlilere de ayrıca kaç gündür belirtmeme rağmen sonunç değişmedi bundan sonra bu firma ile hiç bir kargomu göndermem ve kimseyede göndertmem.
Yeterki şu kargom yerine artık ulaşsın. İnsanı mağdur ettikleri yeter.

Eşref 168 Okunma

Cevaplar

 • Eşref02 Nisan 2013

  Bu gün alıcıyı aramışlar 2-3 gündür kargo burda Gelin Bolu/Gerede den alın diye. Kargoyu ben Zonguk/ Alaplıya gönderiyorum şuben yok diye gel burdan al demek ne demek ya. Gülüyorum artık bu şirkete ya.

 • Eşref01 Nisan 2013

  Hala kargonun akibeti belli değil artık söylencek bişey yok. Hukuki yollara başvurmakdan başka.

 • Eşref30 Mart 2013

  Böyle bir hizmet anlayışı olan bir firmaya sadece gülünür. 30.03.2013 17.00 itibariyle aldıgım cevap kurye adrese gitmiş adresde alıcı bulunamamış. Böyle bir durum söz konusu değil alıcı gün boyu adresde ve. Bana verilen cevap pazartesi tekrar dagıtıma çıkacagı. Kargo 5 gündür dagıtıma çıkıyor ve teslim edilmiyor. Ne alıcının numaraları aranıyor ne benim. Yetkililerin verdigi cevapsa telefonlar arama gibi bişey söz konusu değilmiş. Bu da çok gülüncek bir cevap Zonguldak/Alaplıda şubesi olmadıgından aramak mecburiyetinde. Şubesi olmadıgından şubedende teslim edilemiyor. Tamamen çalışanların sorumsuzlugu. Bu gün itibariyle ben özel aracımla adrese gidip ulaşmayan kargomun aynısını teslim etcem ve konuyla ilgili madi manevi dava açıcagımı bilmenizi isterim.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Mart 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön